Logo
+420 778 486 578 info@tombstone.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Jsme přední český výrobce tzv. tombstone.

Tombstone (také v počeštěné podobě tombstoun) je luxusní upomínkový předmět, který odkazuje na významný projekt, událost, nebo slouží jako poděkování či ocenění pro konkrétní osobu nebo tým za účast na projektu. Ale nejen to, plexisklový tombstone může být též trofejí za nejlepší výsledky, sloužit k oslavě milníku v kariéře nebo se prezentuje při příležitosti významné obchodní transakce. Tombstone slouží jako ocenění, trofej, upomínka na významné úspěchy, události, projekty, data, výročí.

Technicky je tombstone vyrobený pomocí laminace plexiskla. Do transparentního ‘trezoru‘ lze zalaminovat letáky, reklamní tiskoviny, certifikáty, diplomy, bankovky a jiné ceniny, fotografie, navštívenky a celou řadu dalších tiskovin. Na tombstone je možné vytvořit fazetu, přidat podstavec, případně provést další operace dle přání a představ klienta. Základní tvary produktu jsou čtverec, obdélník a lichoběžník. Ovšem realizace tombstone je možná též dle konkrétního návrhu zákazníka, s ohledem na technologické možnosti a vlastnosti materiálu.

Naše výroba tombstone se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, krátkými dodacími lhůtami a férovými cenami. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou nebo s vašimi dotazy.

Konzultace k projektu

Nejste si jisti jak realizovat Váš nápad? Chybí Vám čas či odborné dovednosti pro přípravu technických nákresů?

Neváhejte nás kontaktovat, nabízíme ZDARMA úvodní konzultace k Vašemu projektu.

Cenová kalkulace

Cena vyráběných produktů se odvíjí od současných cen materiálu. Aktuální ceník standardě vyráběných tombstone najdete na v našem ceníku. Před uzavřením smlouvy Vám vždy zdarma zašleme podrobnou a kompletní cenovou kalkulaci.

Nenašli jste cenu požadovaného produktu? Zašlete nám Vaši poptávku na emailovou adresu info@tombstone.cz