Logo
+420 778 486 578 info@tombstone.cz
Otevírací doba: PO–PÁ 08.00–16.30

Ceny a trofeje

Jako plexisklové trofeje (popř. plexisklové ocenění či ceny) označujeme výrobky z masivního plexiskla, které se skládají z elegantního plexisklového podstavce a těla trofeje, obvykle ve formě tzv. tombstone, nebo desky z masivního plexiskla opatřené gravírovaným nápisem s dedikací trofeje. Tvar a celkové provedení trofeje jsou uzpůsobeny typu události, k níž se trofej vztahuje a konkrétním představám a požadavkům zákazníka. Na přání zajišťujeme také výrobu kompozitních trofejí, které se skládají z různých typů materiálu.

Laminace plochých předmětů do jádra plexisklové trofeje je možná, dokonce se s ní od začátku počítá. Na přání můžeme trofej/ocenění z translucentních materiálů opatřit také led podsvícením.

Firemní ocenění

Firemní trofeje a firemní ocenění jsou specifickým upomínkovým typem ocenění práce zaměstnance ve firmě. Tento typ ocenění je typicky udělován při příležitosti významných pracovních výročí, nebo při příležitosti dokončení dlouhodobých projektů či fůzí. Ačkoliv jsou firemní ocenění typické zejména pro USA a země anglosaského prostoru, vyskytují se stále častěji i v našich podmínkách.

Typickým příkladem je plaketa pro nejlepšího zaměstnance měsíce, cena pro nejlepšího prodejce , nebo pamětní ocenění za dlouholetou, či celoživotní službu podniku nebo instituci.

Sportovní a společenské ceny a trofeje

Dalšími typy plexisklových trofejí jsou ceny udělované za vítězství ve sportovních a společenských soutěžích a anketách, nebo ocenění za významný počin v různých oborech, ocenění sponzorům, nebo partnerům různých akcí. Tělo sportovního ocenění obvykle označuje konkrétní událost a pořadí, anotaci s rokem události se obvykle umisťuje na podstavu. Jelikož jméno oceněného není dopředu známé, můžeme trofej osadit také tabulkou, do níž lze snadno gravírovat ručními nástroji.